מי אנחנו?

משרדנו ליאת קנזי נכסים ונדל”ן בע”מ ביסס עצמו כחברת נדל”ן מכובדת שהביאה רוח רעננה לתחום תיווך הנדל”ן עם גישה יצירתית ושירותית. עקב אהבתנו למגוון הרחב של האנשים שאנו פוגשים בזכות תחום העיסוק שלהם, וההזדמנות לצמיחה אישית ועסקית בענף עשיר בלקוחות, המשרד מאפשר להיות בחברה צעירה ותוססת שמעורה בכל ההתרחשויות במרכז העיר. המשרד השקיע את כל המרץ בחברה שמציבה את הלקוח במרכז הבמה. המשרד גדל בד בבד עם צמיחתה של העיר ופועל על פי אסטרטגיה מקצועית כדי שלקוחותינו יקבלו מענה הולם ועדכני למצב השוק – בזמן אמת.

שירותי החברה הינם נרחבים ומגוונים ואינם מסתכמים רק בתיווך ושיווק נכסים אלא כוללים קשת מגוונת של שירותים הקשורים במישרין לתחום הנדל”ן, וכל זאת תחת קורת גג אחת. שרותים כגון: ההערכה ושמאות, עזרה משפטית ע”י עו”ד שהחברה עומדת עימו בקשר, קשרים עם יועצי משכנתאות, ייזמות וניהול פרויקטים, אדריכלות, עיצוב פנים, שיפוץ פנים ועוד. כך לקוחותינו יכולים ליהנות משיטת שירות תחת מטרייה אחת, הנקראת “One Stop Shop” הכל תחת קורת גג אחת.

הלקוחות שלנו

 קרית גת היא עיר שכיף לגור בה, לכל שכונה יש אופי משלה, וכל שכונה מושכת סוג מסוים של אנשים. אנו יודעים שאזור מסוים יתאים לסטודנטים, אזור אחר יתאים לזוגות צעירים עם ילדים, ואזור נוסף יתאים לחיפוש דירות להשקעה. לכן, אנו אוהבים להקשיב ללקוחות שלנו ורוצים לדעת מה הם מחפשים ורוצים למצוא בדירה שלהם.
הניסיון הוכיח לנו שאופן הטיפול שלנו בלקוחות הוא יתרון. אנחנו כאן כדי למצוא את הבית המושלם בשבילך.
אנחנו מאמינים שלכל בעל נכס ורוכש יש צרכים שונים ויחודיים, ולכן השירותים ושיטת העבודה שלנו נבנו באופן שמעניק תשומת לב לכל לקוח לפי דרישותיו. אנחנו גאים במסירות שלנו לרוכשים ולמוכרים שהם לקוחותינו, ומבחינתנו עסקה מוגדרת כעסקה מוצלחת רק כששני הצדדים מרוצים.
בין אם מדובר בדירות להשכרה או בדירות למכירה בקרית גת והאיזור, המטרה שלנו היא לספק לך את שירות הלקוחות הטוב ביותר ובו בזמן למצוא את הדירה או הנכס המסחרי המתאים לך. להשגת מטרה זו, אנחנו מציעים לך את האתר הזה ככלי חיפוש ראשוני ומזמינים אותך ליצור אתנו קשר כדי שנוכל לסייע לך להתקדם בשלבים הבאים של התהליך.
חשוב לזכור שאנחנו מנהלים קשרים עם אינספור אנשים – בין אם מדובר בהשכרת נכס או במכירת נכס, אנחנו כאן כדי לטפל בשניהם – זה לא רק העסק שלך, אלא גם שלנו.