רכישת דירה חדשה היא צעד משמועתי מאוד. כאשר אנחנו רוכשים דירה אנחנו לא מבצעים השקעה עסקית אלא גם משקיעים בעתיד שלנו ובאיכות החיים שלנו. איכות החיים שלנו מושפעת באופן ישיר מאיכות מקום המגורים שלנו. פעמים רבות רכישה של דירות יד שנייה יכולה להתברר כטעות מרה.
כאשר אנחנו רוכשים דירה יד שנייה אנחנו יכולים לגלות שדירת החלומות שלנו היא סיוט אחד גדול שיש בו נזילות, קירות מתפוררים ושכנים לא סימפטיים. הפתרון הטוב ביותר הוא לרכוש דירה חדש בפרויקט דירות חדש ישירות מן הקבלן.

על היתרון ברכישת דירה מפרויקט חדש והימנעות משיפוצים
פרויקטים חדשים של בנייני דירות יכולות להוות מקום מגורים נחשק וטוב מאוד. בדירה חדשה אנחנו לא צריכים להשקיע הרבה מאוד עבודה בהתאמה שלה לחיים המודרניים כמו שצריך לעשות לדירות שנבנו לפני שלושים או חמישים שנה.
רכישת דירה מפרויקט חדש פותרת את הקונה משיפוצים ומונעת ממנו הרבה מאוד עוגמת נפש וזמן מיותר. שיפוץ הבית שלנו יכול להיות בור ללא תחתית מבחינה כספית והוא יכול לגרום לנו למתח רב. כאשר אנחנו קונים דירה חדשה אנחנו לא צריכים להתמודד עם הקשיים שכרוכים בשיפוץ ואנחנו יכולים ליהנות ממקום מגורים איכותי ונעים יותר.

קניית דירה מקבלן וחיסכון כספי משמעותי
קניית דירה מקבלן יכולה לאפשר לנו ליהנות מחיסכון כספי משמעותי. דירה חדשה אמורה להיות זולה יותר מרכישה של דירה קיימת וישנה. כאשר אנחנו קונים דירה חדשה אנחנו לא צריכים להשקיע בשיפוצים שלה מבחינה אסתטית ומבחינת התשתיות שלה.
בדירות חדשות אנחנו לא צריכים לשפץ את התשתית כך שהיא תתאים למערכת אינטרנט מתקדמת או כך שיהיה ניתן לחמם את הדירה בצורה קלה יותר. בדירות חדשות אנחנו לא צריכים גם להשקיע בשיפוץ של הצנרת או של מערכת החשמל שלהן. הימנעות משיפוצים אלו באה בסופו של דבר לידי ביטוי בכך בחיסכון כספי משמעותי מאוד שאנחנו יכולים להוציא על קנייה של רהיטים לבית שלנו או קנייה של מוצרי חשמל.

למה כדאי לנו להשקיע בפרויקטים חדשים בנדל”ן?
למה בעצם כדאי לנו להשקיע בסוגים שונים של פרויקטים חדשים בנדל”ן? פרויקטים חדשים בתחום הנדל”ן יכולים להיות פרויקטים ששווה מאוד להשקיע בהם מבחינה כלכלית. כאשר אנחנו משקיעים בפרויקט דירות חדש אנחנו מבצעים השקעה שתניב תשואות בעוד שנים רבות בעתיד.
פעמים רבות קנייה של דירה בשכונה חדשה יכולה לאפשר לנו ליהנות מרווחים רבים בעוד עשר או עשרים שנה קדימה – במיוחד לנוכח העליות המתמידות של מחירי הדירות והנכסים בארץ. כאשר אנחנו בוחרים להשקיע בקנייה של דירות חדשות חשוב שנשקול באיזה סוג דירה אנחנו רוצים להשקיע וכמה חדרים אנחנו רוצים שיהיו בדירה. ההחלטה באיזה סוג דירה נשקיע יכולה להיות משמעותית מאוד עבור הרווח שנוכל לעשות ממנה בעתיד.

לעוד בנושא: דירות להשכרה בקרית גת